CISZTERCI NEVELÉSI KÖZPONT

Ciszterci Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

2024. február 29. Csütörtök, ma Szökőnap napja van

Szent Margit oklevél

 

SZENT MARGIT OKLEVÉL

4. és 8. osztály végén adományozható annak a tanulónak, aki általános iskolai tanulmányai során több tanéven át nyújtott kitűnő teljesítményt és kimagasló versenyeredményeket ért el.

 

Szent Margit Oklevél elismerésben részesült:

  

 

 

2022-2023

 4a

Czucz András

Leiner Linda

4b

Fittler Judit

Király Sára

Pótó Balázs

Sárkány Rita

Timkó Regő

Tóth-Berki Ida

Zalai Dorottya

4c 

Gyurka János

 

 

2021-2022

4.a

Mencigár Tamás

Szarka Melinda

4.b

Bencsik Bianka

Bors Minka

Debreceni Kincső

Egyed Sára

Érsek Hajnalka

Farkas Ákos

Horváth Réka

Juhász Kamilla

Laki Ilona

Lónay László

Schoblocher Vince

8.a

Monori Hanna

8.b

Havasi Szonja

 

 

2020-2021

4.a

Karsa Zsuzsanna Villő

Kerekes-Óbert Gréta

Kiss-Adorján Zorka

Péterfia Noémi

Csonka Sebestyén

Horváth Blanka Zita

Kardos-Kósa Eszter

Somoskövi Réka

Szalai Máté Gábor

Visegrády Zorka

Zsember-Lónay Anna

4.c

Fehér Kiara Mária

Kisgyörgy Veronika

Lengyel Ábris

Leutsch Máté

Sárközi Franciska

Vida Zorka Léna

 

 

2019-2020

Bödőcs Viola 4.a

Ekman Dóra 4.a

Hánzs-Kovács Panna 4.a

Hrubi Ármin 4.a

Szabó Júlia 4.a

Borkovits Laura 4.b

Sárközi Balázs 4.b

Ujj Domonkos Levente 4.b

Laki Menyhért 8.a

Imre Luca 8.b

 

 

2018-2019

4.a

Denkinger Júlia

4.b

Farkas Dorina

Hernádi Hanna

Kristóf Kolos

Karsa Brigitta Lilla

Takács András

4.c

Bors Hanga

Horváth Zsófia

Magyar Márk

8.a

Nakhleh Stephany

Rózsa Eszter Lilla

 

 

2017-2018

Haszonics Luca 4.a
Kozma Júlia 4.a
Szabó Máté 4.a
Jankó Anna 4.b

 

 

2016-2017

Bleszity Lotti 4.a
Kiss Hanna Sára 4.a
Keresnyei Levente 4.a
Pétery Veronika 4.a
Weiling Janka 4.a
Hires Kincső 4.b
Kutas Dorka Kata 4.b
Légrádi Csaba 4.b
Mayer Dávid 4.b
Somoskövi Kinga 4.b
Egressy Bernadett 4.c
Gorsics András 4.c

 

 

2015-2016

Borbély-Bartis Gergely 4.a
Denkinger József 4.a
Érsek Boglárka 4.a
Hrubi Blanka 4.a
Kákai-Goóts Hanna 4.a
Straubinger Míra 4.a
Vas Domonkos 4.a
Csonka Illés 4.b
Kiss- Meirosu Lúcia Kinga 4.b
Knöbl Rebeka 4.b
Tóth Abigél 4.b
Varga Natália 4.b

Maretics Előd 8.a

 

 

2014-2015

Mayer Hanna 4.a
Kutas Botond 4.a
Nádudvary Gilvád 4.b
Lacza Virág 4.c
Fodor Viola 4.c

 

 

2013-2014

Farkas Fanni 4.a

Nagy Domonkos 4.a

 

 

2012-2013

Beöthe Katalin 4.a

Benkő Dorottya 4.a

Vecsernyés Csenge 4.a

Csonka Zétény 4.b

Horváth Bendegúz 4.b

Lacza Soma 4.b

Mariczki Lilien 4.b

Sebők Aida 4.b

Török Péter 4.b

Gajda Réka 8.o.

Kürti Boglárka 8.o.

 

 

2011-2012

Laufer Laura 4.a

Varga Boróka 4.a

Győrfi Sarolta 4.b

 

 

2010-2011

Beöthe Anna 4.o.

Szabó Balázs 4.o.

Tóth Bianka 4.o.

Vén Eszter 4.o.

Pintér Márk 8.a

Török Antal 8.a

 

 

2009-2010

Balogh Zita 4.o.

Nagy Márton 4.o.

Sebők Bence 4.o.

Benkovics Petra 8.a

 

 

2008-2009

Gajda Réka 4.o.

Merzay Csenge 4.o.

Péterffy Orsolya 4.o.

 

 

2007-2008

Benkovics Zsombor 4.a