CISZTERCI NEVELÉSI KÖZPONT

Ciszterci Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

2024. június 13. Csütörtök, ma Antal, Anett napja van

2021-2022

Kollégiumi versenyeredmények 2021-2022

 

Verseny neve

városi / megyei / területi / országos

díjazott neve

helyezés

Apáczai - Kupa (atlétika)

megyei

A csapat tagjai:

Váradi Zsófi,

Pszota Csenge,

Burány Emilia,

Czett Lilla,

Vén Hanga,

Hóbár Borbála,

Tóth Anna Alma,

Beke Petra,

Schnel Annadóra, Téwald Jázmin

I. helyezés

Apáczai - Kupa (atlétika)

megyei

Váradi Zsófia

Kislabdadobás - I. hely  

Súlylökés - I. hely

Apáczai - Kupa (atlétika)

megyei

Pszota Csenge,

Burány Emília,

Czett Lilla,

 Vén Hanga

Váltófutás I. hely

Apáczai - Kupa (atlétika)

megyei

Vén Hanga

1500m - I. hely

Apáczai - Kupa (atlétika)

megyei

Czett Lilla

1500m - II. hely

Apáczai - Kupa (atlétika)

megyei

Hóbár Borbála

800m - I. hely

Apáczai - Kupa (atlétika)

megyei

Czett Lilla

800m - II.hely

Apáczai - Kupa (atlétika)

megyei

Tóth Anna Alma

távolugrás II. hely

Istenes versek szavalóverseny

megyei

Pap Lilla

I. helyezés

Istenes versek szavalóverseny

megyei

Varga Bernadett, Burány Emília,

különdíj

Wass Albert Szavalóverseny

megyei

Pap Lilla

III. helyezés

Német nyelvű szabaduló szobás

megyei

Babracsán Réka, Steiner Ingrid,

Gyenes Daniella,

Tusa Gréta

II. helyezés

Német nyelvű szabaduló szobás

megyei

Horváth Amarilla, Fenyvesi Dorina,

Kiss Hédi,

Takaró Nóra

IV. helyezés

Bibliaismereti verseny

városi

Nyisztor Luca,

Göbölös Diána,

Csiszár Csenge, Petruska Lujza

I. helyezés

Bibliaismereti verseny

városi

Sipos Nóra,

Puskás Helga, Haramach Dalma

II. helyezés

Bibliaismereti verseny

városi

Priskin Boglárka, Asztalos Alexandra, Balogh Réka

III. helyezés

Bibliaismereti verseny

városi

Juhász Erzsébet,

Priskin Rebeka

Különdíj

Strandröplabda verseny

városi

Csiki Virág,

Balázs Kitti,

Priskin Boglárka, Hermann Hanna,

Guld Cecília,

Nyisztor Bíbor,

Tóth Anna Alma, Horváth Janka

IV. helyezés

Szirén Kupa

városi

Pintér Sarolta,

Bódis Lili,

Beke Petra, Kellermann Luca,

V. Balogh Hanna, Szabó Réka,

Tóth Anna Alma,

Posta Dorottya

II. helyezés